Magyar Talajbaktérium-gyártók és –forgalmazók Szakmai Szervezete

irodavezetőt keres,

napi 4 órás munkaidőre.

A Szakmai Szervezet immár 5 éve alakult és a jövő biológiai technológiáját képviseli az agráriumban. A mezőgazdasági növénytermesztés részére talajoltó baktérium készítményeket gyártó és forgalmazó vállalatokat egyesít. A Szervezet Tagjainak hitvallása a magyar termőtalajok állapotának megóvása és javítása biológiai módszerekkel. Küldetésünk az, hogy kincsünket a termőföldünket megőrizzük unokáink részére is.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Szakmai szervezet adminisztrációs munkáinak ellátása.
  • A könyvelés részére a bizonylatok előkészítése, pénztár vezetése, bank ügyek intézése.
  • Kapcsolattartás a Szervezet Tagjaival.
  • Szakmai anyagok előkészítése.
  • Levelezések bonyolítása.
  • Tervezett programok, események megszervezése.
  • A titkár által adott feladatok ellátása.
  • Piacismeret, piaci információk gyűjtése.
  • A mezőgazdasági szektor hatásainak folyamatos követése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség.
  • MS office magas szintű ismerete.
  • Precíz és önálló munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Ökológiai szemlélet, környezettudatosság.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Agrár szakirányú végzettség, mezőgazdaság területén szerzett tapasztalat.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Versenyképes fizetés.
  • Stabil munkahely.
  • Izgalmas, változatos kihívást jelentő munka.

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1095 Budapest, Soroksári út 48-54.

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • Laptop, mobiltelefon.

Pályázatát a titkarsag@talajbaktérium.hu e-mail címre várjuk!